Bizi Takip Edin:

Branş Dersleri

image

Dikkat Geliştirme Dersi

Dikkatini kullanamayan, odaklanma problemi yaşayan, dikkatini devam ettirmekte zorluk çeken bir birey olacak ve hayatın diğer alanlarında da zorluk yaşayacaktır.

Detaylar
image

Robotik Kodlama Dersi

Erken yaşta kodlama eğitimi almaya başlayan çocuklar; zihinsel gelişim, problem çözme becerisi, işlerin planlanması, durumlar arası ilişki kurma ve yeni fikirler üretme konusunda daha çok gelişim göstermektedirler.

Detaylar
image

İngilizce Dersi

Erken yaşta yabancı dil pratiğine başlayan çocuklar kültürel aşinalık kazanır, farklılıklara daha toleranslı, saygılı ve daha açık fikirli yetişirler.

Detaylar
image

Satranç Dersi

Okul öncesi dönemde satranç eğitiminin çocuklara oyun eşliğinde, eğlenceli, keyifle öğrenmesini ve sevmesini sağlamak, çocukların sosyal, duygusal ve matematiksel zekalarının gelişmesine katkıda bulunması bakımından oldukça faydalıdır.

Detaylar
image

Akıl ve Zeka Oyunları

Çocukların sayı, şekil, renk gibi kavram bilgileri edinme, gruplama, sıralama, uygulama, analiz, sentez ve değerlendirme becerini geliştirerek zihni aktif ve zinde tutar, planlı davranma, çok yönlü düşünmeyi sağlar.

Detaylar
image

El Becerileri Dersi

İnce motor becerileri el, parmaklar ve başparmağı kontrol eden küçük kasların kullanılmasını içerir. İnce motor becerilerini erken geliştirmek için çocukların düzenli bir şekilde bu gelişimlerini desteklemek çok önemlidir.

Detaylar
image

Zumba Dersi

Çocuklar için zumba bedensel farkındalıktan esnekliğe yaratıcılıktan kas gelişimine kadar hem fiziksel hem de zihinsel gelişime katkı sağlamaktadır.

Detaylar
image

Yaratıcı Drama

Drama da çocuğa sağlıklı etkileşim ortamı sunarak çocuğun gelişimini destekleyerek kendi hareketleri yoluyla bir yaşantı geçirmesine fırsat yaratmakta ve aktif katılımcıya dönüşmesini sağlamaktadır

Detaylar
image

Bahçe - Açık Hava Oyunları

Açık hava oyunları çocukların doğal ortam ve boyutlarda çevrenin, iklimin, doğanın farkına varmasını sağlar.

Detaylar
image

Sağ Sol Beyin Etkinlikleri

Okul dönemi öncesi zihinsel hazırlık sürecini iyi geçiren çocukların daha başarılı oldukları yapılan gözlemler sonucunda anlaşılmıştır.

Detaylar
image

Çömlek - Seramik Atölyesi

Seramik dersleri çocuklara el ve kol kaslarını kullanma şansı verir ve motor becerilerinin gelişmesini sağlar.

Detaylar
image

Mutfak Atölyesi

MONTESORİ eğitim modeli içinde yer alan mutfak atölye etkinlikleri ile miniklerimiz bir yandan İnce motor becerilerini, bir yandan da el- göz koordinasyonunu geliştirirler.

Detaylar
image

Müzik Ritim Orff Çalışmaları

Bu atölyemiz, çocuğun sesleri ve sesleri çıkaran unsurları tanımasını, sesin müziğe nasıl dönüştüğünü fark etmesini, ritim ve işitsel algı becerilerinin desteklenerek müziğe karşı ilgisini artırmayı amaçlar.

Detaylar
image

Deney - Bilim Atölyesi

Bu atölyede dünyayı, etrafımızdakileri, en bilimsel ve temel halleriyle ele almaya çalışıyoruz. Çocuklarımıza bilimsel düşünme becerisi katıp ileriki yaşamlarında üretime katıldıklarında neden, nasıl sorularını sorabilen, yeni düşünceler üretebilen, hala merak eden, dünyayı tanımak ve anlamak isteyen çocuklar olsunlar istiyoruz.

Detaylar