Bizi Takip Edin:

Hakkımızda

Vizyonumuz

Yeteneklerin keşfedildiği, potansiyellerin ön planda olduğu, mutlu ve özgüvenli çocukların yetiştiği, başarıları ile fark yaratan, öncü bir kurum olmaktır. Her çocuğun dünyanın en değerli çocuğu olduğu anlayışından yola çıkarak gelecekte edinecekleri kişiliği güçlendirmek adına çocukları; sorumluluklarını alabilen, isteklerini ve ihtiyaçlarını sağlıklı ve düzgün bir Türkçe ile ifade edebilen, sosyal ortamlarda var olabilen, olumsuzluk ve sorunlarla başa çıkabilen bireyler olarak yetişmesi için yardımcı olmaktır.

Misyonumuz

Standart kalıplara sokulmaya çalışılan çocuklar yerine; yaratıcı, üretken, mutlu, kendini ifade edebilen, düşünme becerisi gelişmiş, yarınların öncüsü olmaya aday lider çocuklar yetiştirmektir. Çocuklarımızı; Eğlenerek, Yaratarak, Öğrenerek, Paylaşarak ve Gelişerek sosyal birer bireyler olarak yetiştirmektir.

Amacımız

Eğitim hayatının başlangıcı ve en önemli adımı olan erken çocukluk eğitiminde, çocukların potansiyellerinin ve ilgilerinin erken tespit edilmesi, yeteneklerinin keşfedilmesi ve geliştirilmesi açısından oldukça önemlidir. Çocuklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda zengin eğitim ortamını sağlamak, gelişimleri için uygun yaşam alanları oluşturmak, hayal güçlerini canlı tutmak ve en önemlisi mutlu bireyler olarak yetişmelerini sağlamak kurum olarak öncelikli hedefimizdir. Hedefimiz doğrultusunda amacımız; düşünme becerisi gelişmiş, düşündüklerini ifade edebilen öğrendiklerini hayata geçirebilen, soran, sorgulayan, yeni fikirler üretebilen, bakış açısı olan çocuklar yetiştirmektir. 


Gözde Oral

Okul Öncesi Eğitim Uzmanı